• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6660
  • Dodano: 2022-01-04 / 20:16
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu w Opolu. Jedna osoba została ranna

  (Fot. Kamido24)

  Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu Katowickiej z 1-Maja w Opolu. Jedna poszkodowana osoba trafiła do szpitala.


  We wtorek 4 stycznia chwilę po godzinie 15.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja z Katowicką w Opolu. Na miejsce wezwano 2 zastępy straży pożarnej, patrol drogówki oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

  Po dojeździe na miejsce zdarzenia, kierujący działaniami ratowniczymi potwierdził, że doszło do zderzenia Citroena z Volkswagenem Golfem, a jedna osoba podróżująca w samochodzie jest ranna. Ruch na skrzyżowaniu na czas działań służb odbywał się z utrudnieniami. Poszkodowana osoba została przebadana przez Zespół Ratownictwa Medycznego, a następnie przetransportowana do szpitala.

  Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja. Wstępne, nieoficjalne informacje mówią o wymuszeniu pierwszeństwa przejazdu. Warto dodać, że na skrzyżowaniu działała sygnalizacja świetlna.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-01-04 21:26:59 [89.67.7.*] id:1629862  
  The Naturator: Napisał postów [2128], status [Szycha] Reputacja
  I cyk kolejne 1500 mandatu za spowodowanie wypadku drogowego.

  Nick:
  Treść: