• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 536
  • Dodano: 2022-01-02 / 22:04
  • Komentarzy: 0

  Weegree zwycięstwem otwiera rok 2022

  (Fot. Dżacheć)

  Na własnym parkiecie pokonali WKK Wrocław 78:68

  Pierwsze emocje w opolskim sporcie w 2022 roku za nami! Weegree AZS Politechnika Opolska pokonała WKK Wrocław - bezpośredniego rywala w tabeli różnicą 10 punktów.

  Pierwsze punkty w tym spotkaniu zdobyli zawodnicy z dolnośląskiego. Jak się okazało, to było jedynie prowadzenie gości w tym spotkaniu, bo wyraźnie krótka przerwa w rozgrywkach nie przeszkodziła Opolanom i nadal świetnie spisywali się na parkiecie i po 10 minutach prowadzili już pięcioma oczkami. Znakomicie pokazali się również i w drugiej kwarcie, gdzie do przerwy wynik brzmiał 40-27.

  Po zmianie stron lepiej weszli w grę Wrocławianie i odrobili trochę strat, do różnicy dwóch oczek, przez co zwycięstwo nie było tak pewne jakby się wydawało, ale na szczęście finałowa część gry była taką, jaka wyglądała w kwarcie numer 1 i 2 i ostatecznie wynik brzmiał 78:68, a Opolanie umocnili się na piątej lokacie w tabeli.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".