• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4403
  • Dodano: 2021-12-13 / 12:50
  • Komentarzy: 0

  Kierująca mazdą zderzyła się ze zwierzyną i wjechała w przydrożne drzewo

  (Fot. KP PSP Kluczbork)

  W wyniku niekorzystnych warunków drogowych w województwie służby odnotowały kilkadziesiąt zdarzeń. W jednym z nich ranna została kierująca mazdą.


  Do kolizji i stłuczek dochodziło od godzin porannych na terenie całego województwa opolskiego. Złą sytuację na drogach spowodował marznący deszcz.

  W poniedziałek 13 grudnia na drodze powiatowej miedzy Świniarami Wielkimi a Wołczynem doszło do zdarzenia drogowego w wyniku którego poszkodowana została kobieta podróżująca samochodem osobowym. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, w tym JRG Kluczbork oraz OSP Wołczyn.

  - W wyniku bardzo trudnych warunków drogowych oraz zderzenia ze zwierzęciem, kierująca samochodem osobowym zjechała z drogi i bokiem samochodu uderzyła w przydrożne drzewo. Strażacy za pomocą specjalistycznego sprzętu do ratownictwa technicznego wykonali dostęp do poszkodowanej oraz udzielali jej kwalifikowanej pierwszej pomocy czekając na Zespół Ratownictwa Medycznego - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".