• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4005
  • Dodano: 2021-12-11 / 17:41
  • Komentarzy: 0

  Można już korzystać z lodowiska "pod chmurką"

  (Fot. Dżacheć)

  W tym roku lodowisko na świeżym powietrzu jest obok hali sportowej Toyota Park. Opolanie mają do dyspozyji o wiele więcej miejsca oraz...świąteczny klimat.


  Wraz z otwarciem parku sportu przy Toyota Park, miasto zyskało wiele nowych możliwości. W tym przeorganizowanie boiska do koszykówki i unihokeja na lodowisko pod chmurką. Zimowe lodowisko "pod chmurką" oficjalnie działa od godzin popołudniowych w piątek 10 grudnia.

  Nowe lodowisko jest przede wszystkim większe od tego, które pamiętamy z poprzednich lat, bo jego powierzchnia zajmuje aż 1800 metrów kwadratowych. Korzystanie z lodowiska na dworze jest płatne. Koszt biletu normalnego wynosi 6 złotych, a ulgowego 4 złote. Natomiast wypożyczenie łyżew kosztować będzie 4 złote, a kasku złotówkę. Przewidziano jednocześnie zniżki dla osób posiadających karty rodzinne. Bilet uprawnia do nielimitowanej jazdy do czasu opuszczenia tafli.

  Lodowisko będzie otwarte od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 - 20.00, a od piątku do niedzieli w godz. 9.00-21.00. Łyżwiarze muszą się jednak liczyć z przerwami technicznymi, celem poprawienia jakości lodu. Główna zaplanowana jest codziennie między godziną 14.00, a 15.00. Lodowisko będzie funkcjonować do końca lutego.

  W niedzielę 12 grudnia każdy spragniony świątecznej atmosfery będzie mógł skorzystać z "Mikołajek na Lodowisku". - Od godziny 14.00 zaplanowane są zabawy z Ice Marshall'ami, następnie przywitamy wyjątkowych gości - Mikołaja wraz z pluszakami, które przeparadują po lodowisku, częstując najmłodszych słodkościami. Z animacjami będziemy bawić się do godziny 18.00 - czytamy na stronie Urzędu Miasta Opola.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".