• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1683
  • Dodano: 2021-12-07 / 08:55
  • Komentarzy: 0

  Kierujący hondą uderzył w drzewo. Wypadek w powiecie kluczborskim

  (Fot. KP PSP Kluczbork )

  Droga w miejscu zdarzenia była oblodzona. Kierowca samochodu osobowego wpadł w poślizg i uderzył bokiem pojazdu w drzewo.


  W poniedziałek 6 grudnia o godzinie 16:00 doszło do zdarzenia drogowego na Drodze Krajowej nr 42, na wysokości Wierzbicy Górnej w wyniku którego samochód osobowy marki Honda Civic dachował. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z JRG Kluczbork, dwa zastępy z OSP Wołczyn, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

  - Wewnątrz pojazdu znajdował się kierowca, który nie mógł o własnych siłach opuścić pojazdu. Ratownicy z użyciem specjalistycznego sprzętu do ratownictwa technicznego ewakuowali poszkodowanego oraz udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy - relacjonuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku.

  Przypominamy o ostrzeżeniu meteorologów dotyczącego złych warunków na drodze. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące oblodzenia. -Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -6 st. C do -3 st. C temperatura minimalna przy gruncie -7 st. C do -4 st. C. Ujemna temperatura powietrza utrzyma się do czwartku - czytamy w komunikacie.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".