• Wyświetleń: 1376
    • Dodano: 2021-12-07 / 07:54

Opolanie wygrywają w Nowym Sączu

Pewnie dwa karne dla Odry wykonał Tomas Mikinic

Ciekawe widowisko w Nowym Sączu. Miejscowa Sandecja w ostatnim spotkaniu Fortuny 1 Ligi w tym roku, uległa Odrze Opole 1:2.

Faworytem byli oczywiście gospodarze, których notowania stały trochę wyżej, niż przyjezdnych. I to też szybko udokumentowali na boisku, gdyż Kornel Osyra otworzył wynik spotkania. Opolanie nie forsowali jednak tempa i nie rzucili się do odrabiania strat, a jednak i tak jeszcze przed przerwą odrobili straty, gdyż pierwszy rzut karny na bramkę zamienił Tomas Mikinic.

Podrażnieni gospodarze próbowali wrócić na właściwe tory, lecz i tak paradoksalnie skończyło się dla nich zupełnie na odwrót - nie dość, że za faul Rafał Kobryń wyleciał z boiska, to Opolanie dostali kolejną jedenastkę i po raz kolejny nie pomylił się Mikinic. Tuż przed końcem przed tą samą szansą stanęła Sandecja, lecz Damir Sovsic trafił w słupek. Sędzia doliczył aż 10 minut, a na szczęście Odra mogła się cieszyć z trzech punktów na koniec rundy.