• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1148
  • Dodano: 2021-12-06 / 08:19
  • Komentarzy: 0

  Dzieci z Domu Dziecka w Opolu spędziły wyjątkowe Mikołajki dzięki kibicom Odry Opole

  (Fot. SSOO "Jedna Odra")

  Po raz kolejny w Dom Expo zorganizowano bogate w atrakcje Mikołajki dla najmłodszych dzieci z opolskiego Domu Dziecka. W akcję tradycyjnie zaangażowało się Stowarzyszenie Sympatyków Odry Opole "Jedna Odra" oraz Opolski Klub Bokserski Odra Opole.


  W imprezie zorganizowanej przez SSOO "Jedna Odra" i Opolski Klub Bokserski Odra Opole, w domu Expo, wzięło udział ponad 50 dzieciaków - podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Opola i Skorogoszczy.

  - Do zabawy byli też zaproszeni podopieczni z innych placówek, którym jednak sytuacja epidemiczna nie pozwoliła na udział w zabawie wobec czego św. Mikołaj dotrze do nich z prezentami w kolejnych dniach. Podczas Niebiesko-Czerwonych Mikołajek jak zawsze nie zabrakło wspólnych gier i zabaw - o atrakcje zadbali m.in. bokserzy z OKB Odra, którzy przygotowali specjalny trening oraz Akademia Przedszkolaka "Tygrysek", która przygotowała szereg gier i zabaw dla najmłodszych uczestników. Ponadto do dyspozycji dzieci były - tor do jazdy na rolkach oraz mini boiska - mówi Albert Ogiolda, prezes SSOO "Jedna Odra".

  Paczki dla dzieci, jak na Niebiesko-Czerwone Mikołajki przystało, wręczył specjalny wysłannik świętego Mikołaja - wiking OKaeSiak, którego obecność nie tylko zaskoczyła ale i uradowała zebranych. W paczkach dzieci znalazły słodycze i drobne upominki. - Warto dodać, że koszt organizacji imprezy w wielkim stopniu ponieśli kibice, którzy w ramach zorganizowanej zrzutki przekazali na cel organizacji zabawy kwotę 4.000 złotych! Wszystkim darczyńcom oraz zaangażowanym w organizację wydarzenia wolontariuszom serdecznie dziękujemy - dodaje Albert Ogiolda.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".