• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1952
  • Dodano: 2021-12-06 / 08:19
  • Komentarzy: 0

  Ważna wygrana Dremanu

  (Fot. Dżacheć)

  Zwycięstwo z Red Devils Chojnice pozwoliło utrzymać kontakt z czołówką.

  Zadanie wykonane. Zawodnicy Jarosława Patałucha musieli wygrać z Red Devils Chojnice, jeśli chcieli nadal trzymać się blisko miejsc na podium. I to się udało, choć nadal tracą punkt do trzeciego miejsca, które zajmuje Constract Lubawa.

  Sama pierwsza połowa nie była porywająca i oglądaliśmy ataki tylko w stronę bramki gości. Opolanie długo nie mogli przełamać i otworzyć wyniku, aż w końcu w 14 minucie Tomasz Lutecki wyprowadził na prowadzenie gospodarzy. Było jeszcze parę okazji, by podwyższyć rezultat, ale bez efektu.

  W drugiej części gry, futsaliści z Chojnic śmielej wyszli do ataku, próbując zagrozić Dremanowi i to się udało już pięć minut po wznowieniu spotkania, a dokładnie uczynił to Dominik Laskowski, który już wcześniej mógł kilkukrotnie wyrównać stan meczu. Radość gości nie trwała długo, gdyż znakomite zawody grał Lutecki i ustrzelił dublet. Ostateczny rezultat zamknął się w 33 minucie trafieniem Marcina Grzywy, choć nadal próbowali straty odrobić goście, wyprowadzając bramkarza lotnego, lecz na nic to się zdało i trzy punkty zostały w Opolu.  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".