• Wyświetleń: 1268
    • Dodano: 2021-11-27 / 21:49

Odra remisuje z Podbeskidziem

Mimo, że spotkanie było rozgrywane w Bielsku-Białej, formalnie to Odra była gospodarzem spotkania

Wyrównane spotkanie w Bielsku. Podopieczni Piotra Plewni zremisowali ze spadkowiczem z ekstraklasy - Podbeskidziem 1:1.

Od pierwszego gwizdka goście, w których szeregach znajdował się między innymi były zawodnik Odry, Mateusz Wypych, rzucili się do ataków, by szybko zdobyć bramkę i kontrolować spotkanie, lecz Opolanie dobrze się bronili. Lecz paradoksalnie, gdy Odra przetrwała moment nawałnicy i wyszła do przodu, właśnie wtedy straciła gola, którego strzelił Juan Roman i do przerwy Podbeskidzie schodziła z bramką przewagi.

Dwanaście minut po zamianie stron już było 1:1, gdyż podanie Mateusza Marca na bramkę zamienił Jakub Szrek. Minuty mijały, lecz wynik się nie zmieniał, gdyż fantastycznie spisywali się golkiperzy - po stronie Odry Mateusz Kuchta, a w Podbeskidziu Martin Polacek. Mimo w końcówce optycznej przewagi zawodników z Bielska-Białej, obie ekipy podzieliły się punktami, przez co Opolanie oddalili się minimalnie od strefy barażowej.