• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1229
  • Dodano: 2021-11-23 / 09:44
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie pojazdów w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Trzy osoby trafiły do szpitala

  Zderzenie pojazdów w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Trzy osoby trafiły do szpitala
   <i>(Fot. KP PSP Kędzierzyn-Koźle)</i>

  (Fot. KP PSP Kędzierzyn-Koźle)

  Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala w wyniku wypadku do którego doszło na drodze w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim.


  W poniedziałek 22 listopada o godzinie 10:19 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kędzierzynie Koźlu wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych za miejscowością Ucieszków w kierunku Głubczyc. Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej w tym zastępy straży pożarnej z JRG 2 Kędzierzyn-Koźle i OSP Maciowakrze, zespół ratownictwa medycznego i policję.

  - Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że trzy osoby poszkodowane znajdowały się poza samochodami, a jedna osoba była uwięziona w pojeździe. Działania strażaków polegały na uwolnieniu jednej osoby z wnętrza pojazdu oraz udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy kolejnej osobie poszkodowanej. Finalnie trzy osoby poszkodowane zostały przetransportowane przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala. W trakcie prowadzenia działań ruch drogowy odbywał się wahadłowo - informuje asp. Jarosław Buhl ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

  Przyczyny zdarzenia ustala policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".