• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 707
  • Dodano: 2021-11-22 / 18:59
  • Komentarzy: 0

  Dachowanie pojazdu w powiecie oleskim. Kierowca miał dużo szczęścia

  Dachowanie pojazdu w powiecie oleskim. Kierowca miał dużo szczęścia
   <i>(Fot. KP PSP Olesno)</i>

  (Fot. KP PSP Olesno)

  Dużo szczęścia mieli uczestnicy zdarzenia drogowego w powiecie oleskim. W miejscowości Gorzów Śląski doszło do dachowania samochodu osobowego.


  W poniedziałek 22 listopada kilka minut przed godziną 9.00 do oleskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego samochodu osobowego na drodze krajowej numer 45 w Gorzowie Śląskim.

  Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z OSP Gorzów Śląski, jeden z JRG Olesno, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Według ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Dacia, jadący DK 45 wzdłuż ulicy Kluczborskiej, stracił panowanie nad pojazdem i dachował.

  Początkowo zgłaszający informował o zakleszczeniu mężczyzny w pojeździe. Okazało się jednak, że kierujący nie odniósł poważnych obrażeń, nie było konieczności jego hospitalizacji. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśni oleska policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".