• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1147
  • Dodano: 2021-11-21 / 13:28
  • Komentarzy: 0

  Wygrana Gwardii w Szczecinie

  (Fot. Dżacheć)

  Opolanie pokonali miejscowych 31:23

  Bez niespodzianki w Szczecinie. Gwardia Opole nie bez problemów pokonała miejscową Pogoń Szczecin różnicą ośmiu bramek.

  Gospodarze byli na dnie tabeli i potrzebowali punktów, by odskoczyć rywalom w rywalizacji o utrzymanie. Goście natomiast potrzebowali wygranej, by utrzymać kontakt z czołówką.

  Wynik otworzyli właśnie Gwardziści i to oni przez początkowe minuty prowadzili w tym spotkaniu. Niestety, Pogoń się ewidentnie rozpędziła i mocno nie odstawała od Opolan, i po serii trzech trafień z rzędu to oni wyszli na prowadzenie 7:5. Na szczęście, przyjezdni "obudzili się" i do przerwy wynik był remisowy, po trzynaście.

  Po zmianie stron, pokazała się różnica klas między obiema drużynami, a zawodnicy Rafała Kuptela zaczęli odjeżdżać rywalom. Do stanu po 16, Szczecinianie jeszcze byli w stanie postawić się przyjezdnym, lecz wyraźnie naładowana złością za pierwszą część gry Gwardia doprowadzając do stanu 17:22, zaczęła kontrolować spotkanie, ostatecznie wygrywając 23:31 i w tej chwili Opolanie tracą jedynie cztery punkty do trzeciego miejsca.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".