Opolscy zawodnicy już do końca meczu nie odpuścili i nie dali strzelić bramki gościom.
Wspaniałą atmosferę zapewnili także kibice którzy wyjątkowo dopisali i wspierali swoje drużyny. Z Chorzowa przyjechało około 600 sympatyków Ruchu.
Mecz transmitowany był na żywo na antenie ogólnopolskiej regionalnej 3-jki.Oprócz gry zawodników, na oglądających spotkanie w telewizji dobre wrażenie zapewne zrobił i sam stadion. W końcu kamery pokazywały tylko tą nową - wyremontowaną jego część. Może jednak po dobrym rozpoczęciu sezonu przez naszych piłkarzy ratusz zdecyduje się na zainwestowanie w opolską Odrę? Oby. Mocnymi słowami swoje zdanie na ten temat wyrażali głośno kibice - i trudno im się dziwić. Do wspólnego apelu dołączamy się i my.
Poniżej przedstawiamy Wam dwa filmy z meczu.
Zakończona golem akcja
Relacja z meczu
Galeria: Kliknij
KIBOL ODRY: kibol odry: opolanin ku**a licz sie z słowami ok ELA A TY KU**A UWAZAJ CO MOWISZ ZAWSZE TYLKO OPOLE A INNE DRUZYNY TO DO TROCIN LICZENIA NA WAGE SIE NADAJĄ ... :P jeden do zera odra zegna fraje** :