Zobacz takze
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania
Zobacz takze
16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".




22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha]
Uraziłem dilerow swoim wpisem czy jak ze został usunięty? Nikt przy zdrowych zmysłach nie chce się ładować w gowno dilerskie przez które można zgnić w pierdlu... Łatwa kasa się marzy? To pomyślcie o tym ze płotki najczęściej trafiają do pierdla według statystyk a grube ryby rzadko... Nie chce wam się pracować za miskę ryżu od Pinokia ? Rozumiem bo kto by chciał pracować cały miesiąc za niecałe 440 euro na rękę ? Macie po 20 lat wiec zamiast wchodzić w gowno dilerskie wyjedźcie za granice gdzie takie śmieszne pieniądze jak w Polsce będziecie mieli raz w tygodniu nie raz w miesiącu...Sam pracuje z przerwami za granica od wielu wielu lat wiec polecam bo warto i człowiek widzi ze w innym kraju jest normalnie i nie pracuje się za miskę ryżu...