• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 2745
    • Dodano: 2021-11-17 / 20:25
    • Komentarzy: 3

    Pijany autostopowicz miał grozić kierowcy bronią

    Pijany autostopowicz miał grozić kierowcy bronią

    (Fot. Archiwum)

    Policjantów zaalarmował zaniepokojony kierowca audi. Miał go zatrzymać nieznajomy autostopowicz. W samochodzie, ku zaskoczeniu kierowcy, wyciągnął przedmiot przypominający broń palną. Mieszkaniec powiatu strzeleckiego zatrzymał się, wówczas mężczyzna wybiegł z auta.

    Zobacz takze KAS Podrobione ubrania, torebki i perfumy warte ponad 750 tys. zł. Akcja skarbówki na targowiskach

    Na miejsce pojechali dzielnicowi, którzy doskonale znając teren, szybko zauważyli opisanego autostopowicza. Mężczyzna został zatrzymany, a użyty przez niego przedmiot zabezpieczony. 51-latek usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych, za co grozi do 2 lat więzienia.

    W środę, 10 listopada, dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał niepokojące zgłoszenie. Na trasie Zawadzkie - Kolonowskie kierowca audi zatrzymał się, by zabrać samotnego autostopowicza. Ten jednak miał w samochodzie wyciągnąć przedmiot przypominający broń. Wystraszony kierowca zatrzymał się, a nieznajomy mężczyzna wybiegł z pojazdu. Dopiero po powrocie do domu zgłaszający poinformował o wszystkim policjantów.

    Zobacz takze Pijany, po kolizji ruszył do ucieczki. Świadkowie pokazali, jak reagować WIDEO

    Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie miało dojść do incydentu. Dzielnicowi, którzy znali dobrze teren, szybko odnaleźli opisanego przez kierowce audi mężczyznę. W torbie, którą miał przy sobie, był przedmiot przypominający wyglądem broń palną. Dodatkowo sprawdzili trzeźwość 51-latka. Wynik badania alkomatem wskazał blisko pół promila alkoholu w jego organizmie.

    Kryminalni przedstawili mężczyźnie zarzut kierowania gróźb wobec pokrzywdzonego. Za popełniony czyn grozi mu kara do 2 lat więzienia.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2021-11-17 22:13:13 [89.64.46.*] id:1625817  
    Luzi: Napisał postów [1463], status [stały bywalec] Reputacja
    Dlatego ja biorę tylko młode laski... a nie starych dziadów...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2021-11-18 08:27:39 [217.173.195.*] id:1625835  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Ale młode laski to za 150 wsiadają ;)
    2021-11-18 02:07:16 [213.76.46.*] id:1625821  
    ms40: Napisał postów [1449], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    W dzisiejszych czasach nikogo bym nie zabrał

    Nick:
    Treść: