• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 790
  • Dodano: 2021-11-15 / 09:54
  • Komentarzy: 0

  MKS skromnie przegrywa z liderem ligi

  (Fot. MKS Kluczbork)

  Porażkę z wyżej notowanym rywalem zanotowała także Stal Brzeg.

  Kolejne złe wiadomości z trzecioligowych boisk. Zarówno Stal Brzeg, jak i MKS Kluczbork poniosły kolejny raz porażki, choć trzeba powiedzieć, że obie ekipy nie były w swoich spotkaniach faworytem.

  Brzeżan czekał wyjazd do Bielsku-Białej, by zmierzyć się z miejscowym Rekordem, który starał się zbliżyć do czołówki. Goście długo bronili się przed atakami gospodarzy, lecz defensywę Stali przerwał w 43 minucie Marcin Wróbel. Pozostałe bramki padły w ostatnim kwadransie - niestety więcej razy trafiał Rekord. Najpierw rzut karny na gola zamienił Tomasz Nowak, na 3:0 podwyższył w 85 minucie Szczepan Mucha, a Stal strzeliła jedynie, bramkę honorową, a dokładnie uczynił to Sebastian Rogala.

  Znacznie trudniejsze zadanie miał MKS, który musiał się zmierzyć z liderem ligi - LKS-em Goczałkowice-Zdrój, która miała na pokładzie parę znanych nazwisk z wyższych lig oraz byłego zawodnika m.in. Borussii Dortmund, Łukasza Piszczka. Długo zanosiło się na niespodziankę w tym meczu, gdyż utrzymywał się wynik bezbramkowy, lecz ostatecznie w 85 minucie rzut karny na gola dla gości zamienił Piotr Ćwielong, dając trzy punkty gościom.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".