• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1091
  • Dodano: 2021-11-13 / 07:49
  • Komentarzy: 0

  Huśtawka nastrojów Odry w Rzeszowie.

  Huśtawka nastrojów Odry w Rzeszowie.

  (Fot. Archiwum)

  Opolanie uratowali punkt w ostatnich sekundach

  Co za widowisko w spotkaniu Odry Opole z Resovią Rzeszów! Piłkarze Piotra Plewni dwukrotnie przegrywali i dwukrotnie wyszli z opresji w tym spotkaniu, choć również i będąc w tym spotkaniu gośćmi do przerwy prowadzili.

  Jednakże, najpierw musieli gonić wynik. Już w 10 minucie Mateusza Kuchtę pokonał Maksymilian Hebel. Lecz po kwadransie gry to Opolanie prowadzili, a szybki dublet zaliczył Dawid Czapliński. Mimo piorunującego początku, tempo potem ustało i do przerwy Odra wygrywała.

  Lecz po zmianie stron, Rzeszowianie szybko odrobili stratę po tym, jak sytuację oko w oko z Kuchtą wykorzystał Rafał Mikulec. Niestety, w 67 minucie po faulu jednego z obrońców Odry, Bartłomiej Wasiluk wyprowadził z rzutu karnego gospodarzy na prowadzenie. Gdy wydawało się, że Odra wyjedzie z niczym z dalekiego wyjazdu, to po ostatnim zrywie dostali również rzut karny, który wykorzystał Rafał Niziołek, zapewniając Opolanom punkt.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".