• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1641
  • Dodano: 2021-11-10 / 12:15
  • Komentarzy: 0

  Strażacy apelują o pomoc w ujęciu podpalacza

  (Fot. OSP Krępna)

  Strażacy byli przekonani, że seria podpaleń zakończyła się na ostatnim pożarze we wrześniu. Piroman uaktywnił się jednak znowu, co budzi niepokój nie tylko mieszkańców powiatu krapkowickiego, ale również strażaków.


  - Po raz kolejny zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc w sprawie podpaleń, do jakich dochodzi na terenie naszej miejscowości. W przypadku posiadania istotnych informacji należy to zgłosić odpowiednim służbom.
  Seria "dziwnych" zdarzeń zakończyła się 26 września bieżącego roku, by po miesiącu spokoju "piroman" uaktywnił się po raz kolejny 29 października i 6 listopada, gdzie doszło do dwukrotnego podpalenia drzewa przy ulicy Jasiońskiej. W związku z wyżej wymienioną sytuacja do każdego takiego zdarzenia wzywany jest patrol policji - informują strażacy ochotnicy z OSP w Krępnej.

  Strażacy swój apel kierują nie tylko do mieszkańców, ale także do krapkowickich policjantów, których proszą o podjęcie odpowiednich działań w sprawie ustalenia sprawcy bądź sprawców podpaleń.

  Do tej pory - jak wskazują strażacy - były to zdarzenia niezagrażające mieniu i życiu mieszkańców, jednak nie wiadomo do czego może się posunąć osoba dokonująca podpaleń.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".