• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 7717
  • Dodano: 2021-11-08 / 12:44
  • Komentarzy: 0

  Tragiczny finał poszukiwań 60-latka

  (Fot. Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz.)

  Poszukiwania zaginionego niestety miały tragiczny finał. 60-letni pan Leszek został odnaleziony martwy kilkadziesiąt metrów od swojego domu.


  W niedzielę 7 listopada w miejscowości Wierzbnik po godzinie 10 policja rozpoczęła poszukiwania zaginionego mężczyzny. Do pomocy wezwano strażaków z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz. Około godziny 11:30 strażak odnalazł mężczyznę w rowie, około 50 metrów od domu.

  Jak wiemy, zaginięcie mężczyzny rodzina zgłosiła w dniu 23 października. - W niedzielę 7 listopada po blisko 2 godzinnej akcji poszukiwawczej zakończono. Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Niestety Pan Leszek nie żyje, a jego ciało ujawnił jeden z naszych członków. Reszta dzisiejszego dnia będzie pełna przemyśleń i refleksji, będzie dla nas mimo tragicznego finału na pewno motywacją do dalszych działań, że jednak nasze działania, doświadczenie i wykwalifikowani ratownicy dają rodzinom nadzieję na odnalezienie zaginionych - piszą strażacy z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz.

  Okoliczności śmierci 60-letniego mężczyzny wyjaśni policyjne śledztwo.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".