• Autor: Seeb
    • Wyświetleń: 8888
    • Dodano: 2010-03-04 / 09:21
    • Komentarzy: 56

    W Opolu zatrzymano przestępcę ze Śląska

    W Opolu zatrzymano przestępcę ze Śląska

    (fot: Seeb, fot: Dżacheć)

    W Opolu zatrzymano przestępcę ze Śląska

    43-letni mieszkaniec Śląska podejrzewany jest o pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

    43-letni mieszkaniec Śląska odpowie za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do jego zatrzymania doszło w środę wieczorem na ul. Prószkowskiej w Opolu.

    Z informacji do których dotarł reporter 24opole.pl wynika, że zatrzymanie ma związek ze zbrodnią, jaką śląscy policjanci ujawnili 28 lutego. W jednym z domów w miejscowości Rydułtowy, znaleziono zwłoki 29-letniego mężczyzny. Na jego ciele widoczne były liczne ślady wskazujące na to, że przed śmiercią został on dotkliwie pobity.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    Jak się okazało, właściciel posesji - 43-letni Robert M., którego policjanci podejrzewają o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, spakował walizki i wyjechał. Z materiałów operacyjnych wynikało, że mężczyzna może przebywać w Opolu.

    - W środę wieczorem zatrzymaliśmy mężczyznę w jednym z domów - mówi podkom. Marzena Grzegorczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Podejrzanego przekazano już śląskim policjantom, którzy prowadzą sprawę - dodaje Grzegorczyk.

    Prawdopodobnie jeszcze dziś Robert M. zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, grozi mu 12 lat więzienia.
    reklama

    Więcej zdjęć

    W Opolu zatrzymano przestępcę ze Śląska
    W Opolu zatrzymano przestępcę ze Śląska
    W Opolu zatrzymano przestępcę ze Śląska
    W Opolu zatrzymano przestępcę ze Śląska

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2010-03-05 14:29:09 [83.22.219.*] id:298039  
    dancer: Napisał postów [343], status [pismak] Reputacja
    Ze śląska?!! a opole gdzie kur.. leży????

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
    2010-03-05 14:31:22 [84.10.186.*] id:298040  
    joker9: Napisał postów [265], status [wyjadacz] Reputacja
    na Opolszczeznie koleszko geografia sie klania:P
    2010-03-05 14:33:30 [84.10.186.*] id:298041  
    joker9: Napisał postów [265], status [wyjadacz] Reputacja
    Śląsk to wiesz Katowice ,Gliwice,Bytom te sprawy!!!:)
    2010-03-05 15:50:35 [83.22.219.*] id:298064  
    dancer: Napisał postów [343], status [pismak] Reputacja
    chyba twoja geografia koles! poczytaj troche a bedziesz wiedzial ze opole to stolica Górnego Sląska!!!zal mi was nieuki
    2010-03-05 15:51:38 [83.22.219.*] id:298067  
    dancer: Napisał postów [343], status [pismak] Reputacja
    opole istnilao kiedy jeszcze nie bylo katowic itp.. i zawsze bylo stolica gornego slaska i nia pozostanie!
    2010-03-05 15:54:55 [83.13.133.*] id:298069  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    Opole istniało jak jeszcze nawet tego zasranego , skorumpowanego kraju w jakim żyjemy nie było :)
    2010-03-06 12:50:53 [83.5.80.*] id:298369  
    pixx: Napisał postów [492], status [pismak] Reputacja
    ale ty zadałeś pytanie gdzie leży!! a leży na opolszczyźnie ,a gdzie kiedyś leżało i w jakim woj,to już nie istotne!!qwa!!
    2010-03-06 13:14:52 [84.10.186.*] id:298373  
    joker9: Napisał postów [265], status [wyjadacz] Reputacja
    dancer-sam jestes nieukiem!!! jak nieweiesz gdzie lezy Opole i nie myl pojec slask to slask a opolszczynza to opolszczyzna dobry z ciebie baran jak myslisz ze opole to slask hahahahaha
    2010-03-06 13:16:20 [84.10.186.*] id:298376  
    joker9: Napisał postów [265], status [wyjadacz] Reputacja
    a gornego slaska to se moze byc stolica jak dla ciebie to nie ma roznicy czy slask czy dolny slask to twoj problem!!!
    2010-03-06 13:26:07 [77.61.117.*] id:298377  
    damat: Napisał postów [432], status [starszy pismak] Reputacja
    SPOKÓJ barany nic tylko byście trolowali jeden nieuk drugi podżegacz i chlew murowany
    2010-03-06 13:33:01 [84.10.186.*] id:298379  
    joker9: Napisał postów [265], status [wyjadacz] Reputacja
    chlew to masz ale w domu chyba swinio hehe
    2010-03-06 13:56:13 [84.10.186.*] id:298381  
    joker9: Napisał postów [265], status [wyjadacz] Reputacja
    nie no dobra zgodze sie slask opolski ale SLAK to SLASK!!!
    2010-03-04 15:44:27 [62.226.157.*] id:297624  
    meno22: Napisał postów [168], status [wyjadacz] Reputacja
    dosc ze stary sprzet to jeszcze 5 numerow za maly hi hi

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2010-03-04 17:17:04 [89.101.228.*] id:297683  
    power raf: Napisał postów [508], status [pismak] Reputacja
    takie liche diety ma budzetowka
    2010-03-04 20:17:27 [83.22.71.*] id:297772  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    No wiesz,to ostatni krzyk mody!
    2010-03-04 20:19:38 [87.204.110.*] id:297775  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    moim zdaniem założył "tył na przód"! ;-)
    2010-03-04 20:23:30 [87.204.110.*] id:297778  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    oglądając to zdjęcie,zastanawiam się :czy ten "Gość" śmieje się z niego(Policjanta w mini-kamizelce) ,czy płacze ze śmiechu?
    2010-03-04 20:30:49 [83.22.71.*] id:297783  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    i oto jest pytanie...ja obstawiam że płacze nad sobą,bo kolacji nie dokończył.
    2010-03-04 21:14:34 [87.204.110.*] id:297808  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    A może bigos był za kwaśny i dla tego ma taką minę!? ;-)
    2010-03-05 13:56:56 [77.223.231.*] id:298033  
    papuniek: Napisał postów [7], status [nowy] Reputacja
    ja widze,ze elegancko
    2010-03-04 21:02:50 [80.130.192.*] id:297804  
    Wowi78: Napisał postów [782], status [stały bywalec] Reputacja
    Czysty Gorol

    Nick:
    Treść:
    2010-03-04 20:28:52 [83.4.23.*] id:297782  
    lol91: Napisała postów [223], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    chociaz jeden pozytek z naszych policjantów;p

    Nick:
    Treść:
    2010-03-04 14:02:54 [217.197.67.*] id:297598  
    noname: Napisał postów [130], status [wyjadacz] Reputacja
    Hm policja sie wykazuje , ale na Boga jaki oni sprzet uzywaja , niech ktos w koncu dam im srodki to beda jeszcze lepsi. Kamizelka kuloodporna w ktorej tej policjant prowadzi tego goscia ma pewnie ze 150lat kevlar w srodku juz dawno sie do niczego nie nadaje ... eh

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2010-03-04 15:33:12 [83.22.85.*] id:297617  
    normalny: Napisał postów [1267], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    hehe, ta kamizelka jest chyba troche za ciasna na tego policjanta. Myślałem ze policjanci nie muszą być wysportowani i nie mają brzucha a tu się okazuje że sie myliłem ;d ;D :)
    2010-03-04 15:34:28 [83.22.85.*] id:297618  
    normalny: Napisał postów [1267], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    sorry "policjanci musza byc wysportowani" miało byc
    2010-03-04 15:43:23 [62.226.157.*] id:297623  
    meno22: Napisał postów [168], status [wyjadacz] Reputacja
    heh masz całkowita racje jeszcze malo tego ze stara ale 5 numerow za mała hi hi
    2010-03-04 20:25:21 [83.22.71.*] id:297780  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Bo to zły profil tego policjanta,dlatego tak nieładnie wyszedł :)
    2010-03-04 20:14:32 [83.22.71.*] id:297769  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Coś kiepsko się zamelinował,ale to dobrze-niech odpowiada za swój czyn,patafian jeden.

    Nick:
    Treść:
    2010-03-04 20:01:40 [83.13.133.*] id:297759  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    no koment :(

    Nick:
    Treść:
    2010-03-04 11:10:12 [83.10.80.*] id:297578  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    ciekawi mnie skad tam zawsze pojawia sie fotograf i robi fotki albo ktos do niego dzwoni albo podsłuchuje tych rozmow a to jest legalne? ja tez tak moge...?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-03-04 11:17:59 [77.113.122.*] id:297579  
    raflik007: Napisał postów [212], status [maniak] Reputacja
    Kolego żaden reporter te fotki to materiał operacyjny i robi je Policja na własne potrzeby a później niektóre udostępniają opinii publicznej
    2010-03-04 17:06:54 [94.42.124.*] id:297678  
    Seeb: Napisał postów [366], status [pismak] Reputacja
    Woli ścisłości - zdjęcia z tego zatrzymania były robione przez dwóch reporterów 24opole.pl, pozdrawiam :)
    2010-03-04 10:43:00 [77.252.18.*] id:297571  
    cinolmj: Napisał postów [1066], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Dobrzy są, fakt. Tak trzymac.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-03-04 16:36:27 [77.254.20.*] id:297658  
    biegły_GRD: Napisał postów [827], status [stały bywalec] Reputacja
    no dobrzy. tylko gdyby od razu w łeb strzelali takim to by byli jeszcze lepsi ;)
    2010-03-04 15:16:12 [87.206.75.*] id:297613  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Zawsze mnie wkurza jak czytam "pobicie ze skutkiem śmiertelnym" A czym to się różni od zwykłego morderstwa( jezeli mozna uzyć określenia "zwykłe" bo też brzmi okropnie)? Przeciez to i to jest zabójstwem więc czemu 12 lat a nie 25???
    [2]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2010-03-04 15:18:51 [217.197.74.*] id:297614  
    Radzio: Napisał postów [637], status [rozpisany/na] Reputacja
    popieram :))
    2010-03-04 15:27:50 [94.40.11.*] id:297615  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Bo on pobił tylko poszkodowanego,a poszkodowany sam zmarł w skutek odniesionych ran.Gdyby go bił do końca,to by wtedy zabił.
    2010-03-04 15:30:59 [83.22.85.*] id:297616  
    normalny: Napisał postów [1267], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Driver ma rację. On go bił ale nie chciał zabić. A to ze poszkodowany zmarł przez to pobicie to sie nazywa" pobicie ze skutkiem śmiertelnym" ;D ;)
    2010-03-04 15:42:40 [78.131.176.*] id:297622  
    DonMakaveli_mtm: Napisał postów [939], status [stały bywalec] Reputacja
    Tym się różni że zabójstwo NIE JEST planowane, a morderstwo JEST palnowane, wiec pobicie ze skutkiem smiertelnym zalicza sie to czynu nieplanowanego, czyli najwyzsza kara moze byc 25 lat. Małe kruczki prawne, ale ważne.
    2010-03-04 15:45:52 [94.40.11.*] id:297626  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Zabójstwo planowane,to z premedytacją.Zabójstwo w wzburzeniu nie planowane,to w afekcie.Nie jestem prawnikiem,ale myślę że to jest poprawna wersja.
    2010-03-04 15:47:25 [78.131.176.*] id:297627  
    DonMakaveli_mtm: Napisał postów [939], status [stały bywalec] Reputacja
    ale zabójstwo planowane jest nazywane morderstwem :)
    2010-03-04 10:58:45 [83.7.240.*] id:297575  
    marcino: Napisał postów [1265], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    coraz czesciej policjanci sie wykazują , żeby tylko byli na tyle wyszkoleni żeby nie dawali sie pobić innym młodocianym bandziorom . powinno byc jak za komuny pala w reke i po plecach nogach rekach , w tamtych czasach nie bylo slychac zeby ktos na wladze reke podniósł teraz to co innego , bezstresowe wychowanie , kto to słyszał ... za morde jednego i drugiego i porzadek zrobic z nimi.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2010-03-04 11:29:58 [83.5.119.*] id:297583  
    pixx: Napisał postów [492], status [pismak] Reputacja
    ale w tamtych czasach,te ch**e swojej władzy nadużywali, a teraz prawo człowieka im na takie coś zabrania...
    2010-03-04 11:34:50 [88.199.251.*] id:297586  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Jak któremuś łeb odstrzelą to się skończy kozaczenie...
    2010-03-04 11:40:31 [212.114.159.*] id:297588  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    a moze malolaty jeszcze mieli wierszyk w glowie: "na ul. kollataja wali baba policaja, raz go w morde, raz go w jaja, tak sie wali policaja"
    2010-03-04 13:03:50 [79.163.244.*] id:297595  
    Monia1805: Napisała postów [255], status [maniak] Reputacja
    hahaha
    2010-03-04 13:07:41 [83.22.85.*] id:297596  
    normalny: Napisał postów [1267], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    hahahahaha dobry wierszyk hehe ;d;d;d
    2010-03-04 14:10:52 [188.107.197.*] id:297599  
    Szybki: Napisał postów [206], status [maniak] Reputacja
    az strach pomyslec jak na meczach zrobi sie zadyma to kazdy bedzie chial se kopnac...
    2010-03-04 11:09:51 [213.238.110.*] id:297577  
    asia2012: Napisała postów [89], status [ Prawie Troll ]
    nick:xxx szkoda ze ja go pierwszy nie zlapalem. zrobilbym z nim to co on z tamtym czlowiekeim cwaniak!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-03-04 12:26:50 [78.43.247.*] id:297592  
    katastroffa: Napisał postów [382], status [pismak] Reputacja
    No szkoda,tylko co potem bys zrobil? do konca zycia w kanalach sie ukrywal jak on,czy jakies 15 w pierdlu przechulal?
    2010-03-04 11:47:25 [89.73.43.*] id:297589  
    medyk: Napisał postów [366], status [pismak] Reputacja
    Fajnie :)

    Nick:
    Treść:
    2010-03-04 11:30:19 [83.10.80.*] id:297584  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    trzeba było kolesia zastrzlic potem powiedziec ze chcial policjanta zabic po co tatki ma siedziec i leczyc sie za moja krwawice

    Nick:
    Treść:
    2010-03-04 11:26:59 [83.5.119.*] id:297581  
    pixx: Napisał postów [492], status [pismak] Reputacja
    No w końcu jakiś pożytek ;) ale po co aż 5 radiowozów wysyłać po jakiegoś świeczkobrzęczka ... ?

    Nick:
    Treść:
    2010-03-04 10:55:10 [80.54.180.*] id:297574  
    mycha: Napisała postów [21], status [nowy] Reputacja
    super sie spisali

    Nick:
    Treść:
    2010-03-04 10:35:42 [83.22.85.*] id:297569  
    normalny: Napisał postów [1267], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Brawo policja;D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-03-04 10:44:36 [88.199.251.*] id:297572  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Teraz tylko żeby nie bali się łba ziomowi odstrzelić, bo to co się dzieje ostatnio to tragedia...