• Wyświetleń: 1537
    • Dodano: 2021-11-01 / 09:24

Pewne zwycięstwo Dremana!

Opolanie pokonali Clearex Chorzów 5:1

Seria bez porażki została podtrzymana! Dreman Futsal po raz szósty z rzędu nie zszedł z boiska pokonany. Tym razem, wygrali pewnie z Clearexem Chorzów aż 5:1!

Spotkanie od początku układało się pod dyktando gospodarzy, lecz brakowało tego dnia skuteczności, szczególnie w pierwszej połowie. Albo piłka obijała jedynie aluminium, albo świetnie interweniował Rafał Krzyśka i przez długi czas utrzymywał się wynik 0:0, gdyż goście tworzyli tych sytuacji jak na lekarstwo. Dreman trafił w samej końcówce pierwszych dwudziestu minut, a dokładnie uczynił to Nuno Chuva.

Po zmianie stron Chorzowianie musieli się otworzyć, przez co zostali bardzo szybko skarceni. Najpierw prowadzenie podwyższył Andre Silva, następnie na 3:0 trafił Arkadiusz Szypczyński. Opolanie mogli szybko zdobyć kolejne trafienia, lecz dwukrotnie z przedłużonych rzutów karnych pomylił się Vini. Clearex szukał możliwości dogonienia gospodarzy, usuwając bramkarza, lecz zostali szybko skarceni po bramkach ponownie Chuvy i Tomasza Luteckiego, ale wynik ustalili goście w ostatnich sekundach spotkania.