• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3255
  • Dodano: 2021-10-29 / 16:45
  • Komentarzy: 0

  Kierująca w zaawansowanej ciąży zderzyła się czołowo z ciągnikiem rolniczym

  (Fot. KPP Namysłów)

  Czołowe zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym. Kobieta w zaawansowanej ciąży odniosła obrażenia i została przetransportowana do szpitala w Namysłowie.


  W piątek 29 października około godziny 12.00 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Głuszyna. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

  - Zgodnie z ustaleniami policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen 28-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży zderzyła się czołowo z ciągnikiem rolniczym, którym kierował 63-letni kierowca. Droga na czas działań służb była całkowicie zablokowana, kierowcy zostali poddani badaniu na trzeźwość, które nie wykazało nieprawidłowości. Kobieta odniosła obrażenia, została zabrana przez pogotowie do szpitala w Namysłowie - informuje asp. Paweł Chmielewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".