• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3075
  • Dodano: 2021-10-28 / 14:00
  • Komentarzy: 0

  KMP Opole: Poszukujemy zaginionego Krzysztofa Samsona

  KMP Opole: Poszukujemy zaginionego Krzysztofa Samsona

  (Fot. Policja Opole)

  Poszukujemy zaginionego Krzysztofa Samsona zamieszkałego w gminie Niemodlin. Mężczyzna ostatni raz widziany był 5 października br. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Niemodlinie.

  Rysopis: ma ok.176 cm wzrostu, szczupłej budowa ciała, dłuższe włosy, niedbale ułożone z siwymi kosmykami, ma niebieskie oczy, siwy zarost na twarzy. Cechą charakterystyczną jest brak części palca serdecznego.

  Ostatnio ubrany był w ciemne spodnie, bordowy polar i szarą kurtkę. W dniu zaginięcia mógł mieć na głowie czapeczkę z daszkiem lub wełnianą czarną czapkę.

  Krzysztof Samson
  s. Eugeniusza
  lat 48
  zam. gmina Niemodlin

  Zaginiony prowadził wędrowny tryb życia. Często rowerem pokonywał trasę między miejscowościami Krasna Góra a Kopice.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Krzysztofa Samsona proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu w Niemodlinie pod nr telefonu 47 862 82 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".