• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1736
  • Dodano: 2021-10-28 / 12:16
  • Komentarzy: 1

  Przekroczył prędkość.... wydmuchał blisko 1,5 promila - mówił, że to od wypicia syropu

  Przekroczył prędkość.... wydmuchał blisko 1,5 promila - mówił, że to od wypicia syropu

  (Fot. Policja Podlaska)

  Tym razem policjanci ze Speedu zatrzymali do kontroli opla, którego kierowca w Jurowcach przekroczył prędkość. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedział nietrzeźwy 39-latek. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca widząc wynik stwierdził, że to po wypiciu syropu. Mieszkaniec powiatu sokólskiego stracił prawo jazdy.

  We wtorek, po południu, policjanci z grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej opla. Kamera ich radiowozu nagrała jak kierowca osobówki jechał na krajowej 19, w Jurowcach,138 kilometrów na godzinę. Podczas rozmowy z 39-latkiem policjanci wyczuli alkohol.

  Mężczyzna przyznał, że wypił jedynie piwo bezalkoholowe. Policjanci nie uwierzyli w historię kierowcy i sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu sokólskiego miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Widząc wynik, mężczyzna próbował jeszcze przekonać funkcjonariuszy, że to od wypicia syropu.

  Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a jego samochód trafił na strzeżony parking. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-10-28 15:26:56 [217.173.195.*] id:1624293  
  wojtasoks: Napisał postów [6993], status [VIP] Reputacja
  Takich przypadków dziennie w Polsce są zapewne dziesiątki. Więc prośba, nie wrzucajcie ich jeśli nie dotyczą Opolszczyzny. Musicie dziennie jakąś normę wyrobić i wrzucacie tak na chybił trafił?

  Nick:
  Treść: