• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4324
  • Dodano: 2021-10-26 / 08:50
  • Komentarzy: 0

  Spłonęły dwie osobówki, ciągnik i maszyny. Trwa dogaszanie pogorzeliska w Grzędzinie

  Trwa szacowanie strat po pożarze w gospodarstwie na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Strażacy całą noc dogaszali spalone wnętrza.


  Informacja o pojawieniu się ognia wpłynęła do kędzierzyńsko-kozielskiej straży w poniedziałek 25 grudnia kilka minut przed godziną 21.00. Ze zgłoszenia wynikało, że ogień pojawił się w zabudowaniach gospodarczych w miejscowości Grzędzin pod Kędzierzynem-Koźlem.

  Na miejsce początkowo zadysponowano 10 zastępów straży pożarnej, a w kulminacyjnym momencie z ogniem walczyło 14 zastępów. - Spaleniu uległ budynek magazynowo - inwentarski o wielkości 120x20 m., który znajdował się przy budynku mieszkalnym. Strażacy nie dopuścili do przeniesienia się ognia na budynek mieszkalny. W wyniku pożaru spłonęły dwa samochody osobowe zaparkowane w magazynie oraz ciągnik rolniczy i maszyny. Inwentarz został uwolniony przez osoby postronne jeszcze przed przybyciem służb. Na szczęście żadne zwierzęta nie ucierpiały - informuje asp. Łukasz Nowak, oficer prasowy opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

  Trwa szacowanie strat. Nikt na szczęście nie doznał obrażeń.

  Zdjęcie (1/17)

  (Fot. KP PSP Kędzierzyn-Koźle )

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".