• Komentarzy: 1

Przełamanie Stali Brzeg!

(Fot. Archiwum)

MKS Kluczbork znalazł się w strefie spadkowej

Od 25 września Stal Brzeg czekała na swoje kolejne zwycięstwo w 3 lidze. Wtedy to pokonała Wartę Gorzów Wielkopolski na wyjeździe 2:1 i w miniony weekend w końcu zwyciężyła po raz kolejny. Również i tym razem wygrali z niżej notowaną drużyną - tym razem, z Karkonosze Jelenia Góra. O wyniku spotkania zadecydowało tylko jedno trafienie - w 56 minucie, świetnie ustawił się Pavlo Koval na 7 metrze i z powietrza pokonał bramkarza rywali i trzy punkty pojechały do Brzegu.

W zupełnie innych nastrojach są zawodnicy MKS-u Kluczbork. Oni natomiast pojechali do Wodzisławia Śląskiego, by zmierzyć się z miejscową Odrą. Mimo wyrównanego widowiska, musieli oni uznać wyższość gospodarzy, po bramce w 84 minucie znanego między innymi z ekstraklasowych boisk Marcina Wodeckiego. MKS kończył spotkanie w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Patryka Mosia. Po tym spotkaniu, zawodnicy z Kluczborka znaleźli się na szesnastej, znajdującej się w strefie spadkowej, pozycji, mając tyle samo punktów co Foto Higiena Gać.

2021-10-25 04:47:57 [194.29.183.*] id:1624001
    triskelon: Napisał postów [22], status [nowy] Reputacja