• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 958
  • Dodano: 2021-10-24 / 19:20
  • Komentarzy: 1

  Przełamanie Stali Brzeg!

  (Fot. Archiwum)

  MKS Kluczbork znalazł się w strefie spadkowej

  Od 25 września Stal Brzeg czekała na swoje kolejne zwycięstwo w 3 lidze. Wtedy to pokonała Wartę Gorzów Wielkopolski na wyjeździe 2:1 i w miniony weekend w końcu zwyciężyła po raz kolejny. Również i tym razem wygrali z niżej notowaną drużyną - tym razem, z Karkonosze Jelenia Góra. O wyniku spotkania zadecydowało tylko jedno trafienie - w 56 minucie, świetnie ustawił się Pavlo Koval na 7 metrze i z powietrza pokonał bramkarza rywali i trzy punkty pojechały do Brzegu.

  W zupełnie innych nastrojach są zawodnicy MKS-u Kluczbork. Oni natomiast pojechali do Wodzisławia Śląskiego, by zmierzyć się z miejscową Odrą. Mimo wyrównanego widowiska, musieli oni uznać wyższość gospodarzy, po bramce w 84 minucie znanego między innymi z ekstraklasowych boisk Marcina Wodeckiego. MKS kończył spotkanie w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Patryka Mosia. Po tym spotkaniu, zawodnicy z Kluczborka znaleźli się na szesnastej, znajdującej się w strefie spadkowej, pozycji, mając tyle samo punktów co Foto Higiena Gać.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-10-25 04:47:57 [194.29.183.*] id:1624001  
  triskelon: Napisał postów [22], status [nowy] Reputacja
  brawo Stal

  Nick:
  Treść: