• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2431
  • Dodano: 2021-10-23 / 08:35
  • Komentarzy: 0

  Piękną mamy jesień...tej jesieni!

  Przepiękna pogoda, którą nierzadko możemy odczuwać w miesiącach jesiennych skłoniła mieszkańców Opola do spacerów. Jak nam donoszą - najpiękniejszą jesień można podziwiać na Wyspie Bolko.

  Jesienne dni często kojarzą się z brzydką pogodą i kiepskim nastrojem. Lekarze i specjaliści od zdrowego trybu życia są zgodni - nie ma nic lepszego na jesienną chandrę niż długi spacer - szczególnie, kiedy wokół jest naprawdę ciepło i pięknie.

  W Opolu miejsc do spacerów nie brakuje. Wyjątkowo wygląda o tej porze roku wyspa Bolko, z której uroków chętnie korzystają Opolanie. Dywan liści, który prezentują nasze zdjęcia jest oznaką, że to jednak ostatnie dni kolorowej, złotej jesieni. Warto zatem korzystać ze sprzyjającej aktywnościom pogody.

  Bieganie, jazda na rowerze czy rolkach, spacery z psem - możliwości jest wiele. Warto także skorzystać z przyjaznej rowerzystom trasy, która od wyspy wzdłuż wałów prowadzi aż do kąpieliska Bolko. Urokliwie jest także nad Kanałem Ulgi, wzdłuż Młynówki czy w Parku Nadodrzańskim, ale zachęcamy do odkrywania własnych, jesiennych zakątków.


  Zdjęcie (1/62)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".