• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2270
  • Dodano: 2021-10-21 / 21:50
  • Komentarzy: 0

  Wypadek na obwodnicy Kędzierzyn-Koźla. Osobówka zderzyła się z cysterną

  (Fot. KP PSP Kędzierzyn-Koźle)

  Do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym doszło w czwartek po południu na obwodnicy Kędzierzyn-Koźla.


  W czwartek 21 października o godzinie 17.30 dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej PSP w Kędzierzynie-Koźlu otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu ciężarowego typu cysterna z samochodem osobowym na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Do zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policję.

  Do tego zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG-2 i JRG-1. W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba została poszkodowana, której pomocy udzielała załoga Zespołu Ratownictwa Medycznego. Kierującą samochodem osobowym marki Nissan została przewieziona do szpitala. Do zderzenia pojazdów doszło na prostym odcinku drogi. Na czas działań służb, droga w miejscu zdarzenia była nieprzejezdna.

  Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączeniu zasilania w samochodach oraz ustaleniu czy z cysterny nastąpił wyciek przewożonej substancji. Na szczęście cysterna nie została rozszczelniona, a przewożoną substancją okazał się azot.

  Przyczyny tego zdarzenia ustala policja.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".