• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1823
  • Dodano: 2021-10-21 / 13:59
  • Komentarzy: 1

  Pasażerowie z narkotykami

  Pasażerowie z narkotykami

  (Fot. KPP Głubczyce)

  Zachowanie podejrzanych często zdradza to co mają na sumieniu. Tak też było tym razem. Widok policjantów na mężczyzn zadziałał paraliżująco. Okazało się, że przy sobie mieli narkotyki. Obu podejrzanych było pasażerami samochodów, które zostały zatrzymane do kontroli.

  Dwie noce i dwóch podejrzanych z narkotykami. Dwa podobne przypadki. Nerwowe zachowanie mężczyzn, którzy byli pasażerami samochodów zatrzymanych do kontroli przez patrol. Jak sami policjanci podkreślają, że często zachowanie osób, które mają coś na sumieniu ich zdradza. Tak było też i tym razem. Na widok mundurowych mężczyźni zaczęli się dziwnie zachowywać, wręcz ich sparaliżowało. Kiedy funkcjonariusze znaleźli przy nich narkotyki nie potrafili wytłumaczyć skąd się wzięły w ich kieszeniach.

  Pierwszy przypadek to sobotnia noc kiedy policjanci patrolujący miasto nocą zauważyli pojazd w którym znajdował się 34-letni mieszkaniec Głubczyc. Po sprawdzeniu zawartości jego torby okazało się, że w środku była amfetamina i marihuana. Mężczyzna tłumaczył się, że narkotyki zabrał nieletnim, by Ci nie zażywali substancji zabronionych. To jednak nie usprawiedliwiło podejrzanego i został on zatrzymany.

  Kilka godzin później i kolejne zatrzymanie. Znowu na terenie miasta. Tam 36-latek miał przy sobie marihuanę. Zapytany przez policjantów skąd wziął narkotyki powiedział, że nie wiedział iż są to substancje zabronione. Obu mężczyzną grozi kara pozbawienia wolności. Tłumaczenie mężczyzn na wiele się nie zdało. Posiadanie narkotyków w naszym kraju jest zabronione.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".