• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1909
  • Dodano: 2021-10-20 / 17:17
  • Komentarzy: 0

  Zmiana na stanowisku dyrektora MOSIR

  Zmiana na stanowisku dyrektora MOSIR

  (Fot. Archiwum)

  Marcin Sabat zastąpił Krzysztofa Machałę na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu.


  Krzysztof Machała swoje stanowisko objął w marcu 2018 roku, kiedy ustępujący ze stanowiska dyrektor - Przemysław Zych rozpoczął piastowanie funkcji wiceprezydenta miasta Opola. - Chcę zarazić ludzi pasją do pracy, nie ma potrzeby niczego nowego wymyślać - mówił w marcu 2018 roku Krzysztof Machała po objęciu swojego stanowiska.

  W środę 20 października Urząd Miasta Opola poinformował, że nowym dyrektorem MOSiR został Marcin Sabat. W przeszłości był m.in. prezesem Gwardii Opole oraz dziennikarzem sportowym Nowej Trybuny Opolskiej, który jak mało kto zna realia i potrzeby środowiska sportowego, zarówno profesjonalnego jak i amatorskiego, które każdego dnia korzysta z obiektów MOSIR.

  - Zmiana na stanowisku dyrektora ma związek z rozwojem MOSIR, a także z nowymi inwestycjami, które powstały np. TOYOTA PARK oraz tymi które powstają ze stadionem miejskim na czele. Dotychczasowy dyrektor Krzysztof Machała przestał pełnić obowiązki 15 października. Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji kierował od 2018 roku - przekazał Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Opola.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".