Zobacz takze
Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".














































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
KK 35947: Napisał postów [4449], status [VIP]
Wydarzyła się tragedia i trochę ciężko jest roztrząsać co i jak było ale zwróćcie uwagę na widoczność w tym miejscu, oczywiście nie na fotach tutaj bo jest jedna i do tego do du.y i zrobiona w taki sposób że nie oddaje sedna sprawy, luknijcie do konkurencji. Tam jest jedno takie ujęcie , które pokazuje że pieszy wychodzi zza krzaków, tak widoczność jest zerowa z dalszej odległości. Nie wiemy , z której strony szła piesza ale po ustawieniu zniczy możemy domniemywać że właśnie z tej strony, do tego kierowca zamiejscowy? może słabe oświetlenie, może cień od krzaków, może pani zawierzyła "nowym" przepisom a może typ samochodem leciał zbyt nisko niestety tego się nie dowiemy bo już nikt tematu do końca nie pociągnie... Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na inny aspekt , mamy jesień szaro buro i mokro a oświetlenie niektórych ulic w mieście to jest nieśmieszny żart, dziś rano Niemodlińska praktycznie od węzła do Wojska Polskiego ciemna jak w piwnicy, przy Biedronce przed przejściem nastawiane gratów do samych pasów jak nie busy z meblowego to teraz przyczepa z reklamą i żadnej ze służb to nie rusza, Chmielowice przez trzy tygodnie od Gutenberga do centrum ciemno , Wrocławska w zeszłym tygodniu (obok ZUSu) ciemna, jedna latarnia (niski doświetlacz) na przejściu (miejska latarnia) nie świeci od zeszłego roku,obok Oola Zachodniego sajgon bajzel komunikacyjny syf piesi łażą jak chcą i ciemno bo latarni nie ma , te krzaczory obok tego feralnego przejścia na Metalchemie pewnie też wytną tylko że już po fakcie...