• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1090
  • Dodano: 2021-10-18 / 14:40
  • Komentarzy: 0

  Porażki MKS-u i Stali

  (Fot. Archiwum/MKS Kluczbork)

  Sytuacja w tabeli obu klubów nie wygląda najlepiej.

  Trzynastka okazała się pechowa dla przedstawicieli Opolszczyzny trzecioligowych rozgrywek. W grupie trzeciej, zarówno MKS Kluczbork, jak i Stal Brzeg przegrały swoje domowe spotkania, zbliżając się do strefy spadkowej.

  Jedna bramka zdecydowała o wyniku w Brzegu. W rywalizacji z rezerwami Górnika Zabrze, zadecydowała jedna bramka - w 53 minucie Krzysztof Wingrałek. Brzeżanie po trzynastu kolejkach mają trzynaście punktów, co daje dwunastą lokatę.

  Trzy miejsca niżej, mając punkt mniej znajduje się MKS Kluczbork, który u siebie poniósł siódmą porażkę w lidze. Tym razem, na własnym boisku, ulegli Polonii Bytom. Faworytami byli goście z Górnego Śląska, którzy udokumentowali swoją przewagę, ale dopiero w samej końcówce pierwszej połowy. Podwyższyli prowadzenie w 74 minucie za sprawą Michała Płonki, a MKS było stać jedynie na bramkę honorową, która zdobył Marcin Przybylski.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".