• Dodano: 2021-10-17 / 08:35
    • Komentarzy: 6

Odra gubi punkty w Niepołomicach

Opolanie w tym spotkaniu byli bez szans

Odrę Opole po porażce na wyjeździe z GKS-em Tychy, czekało kolejne spotkanie w roli gościa - tym razem z Puszczą Niepołomice. W ostatniej potyczce w Opolu, bohaterem ówczesnych gospodarzy został Piotr Żemło, który w 80 minucie zapewnił trzy punkty. Tym bardziej, że zdecydowanego faworyta spotkania nie było.

Niestety, już po pierwszej połowie, wyklarował prawdopodobny zwycięzca spotkania. Opolanie wyglądali bardzo słabo i już w 17 minucie zostali skarceni przez doświadczonego Rafała Boguskiego, a Odra, zamiast ruszać do ataku, dalej musiała bronić własnej bramki i gdyby nie Mateusz Kuchta, mógł być zdecydowanie szybciej wyższy wynik, a tak to tuż przed końcem pierwszej połowy Puszcza trafiła po raz drugi, za sprawą Grzegorza Afryki.

Po zmianie stron podopieczni Piotra Plewni próbowali zagrozić rywalom, lecz byli całkowicie bezradni wobec szczelnej defensywy Puszczy, która już w 58 minucie ustaliła wynik spotkania na 3:0, gdyż ponownie z najbliższej odległości skierowali piłkę do siatki, a dokładnie Konrad Stępień

2021-10-18 12:04:31 [89.64.43.*] id:1623425
    Mario1: Napisał postów [1167], status [zrobił/a karierę] Reputacja