• Dodano: 2021-10-11 / 11:24

Przełamanie MKS-u w 3 lidze!

(Fot. Archiwum/MKS Kluczbork)

Stal znów przegrała najmniejszymi możliwymi rozmiarami

Długo, bo od 3 kolejki, piłkarze MKS-u czekali na kolejne zwycięstwo i w końcu udało się przełamać. Mimo słabszego początku udało się wygrać w Gaci z miejscową Foto-Higiena 2:1. Miejscowi jako pierwsi zdobyli bramkę w 21 minucie, lecz jeszcze przed przerwą, pięknym trafieniem z rzutu wolnego w okolicach 20 metra popisał faulowany Marcin Przybylski i do przerwy mieliśmy remis. I po zmianie stron to przyjezdni przejęli inicjatywę i to udokumentowali tylko raz, ale gwarantując sobie trzy punkty - a dokładniej uczynił to Adrian Błaszkiewicz, strzałem głową w 73 minucie.

Jedna bramka zdecydowała o wyniku spotkania między Cariną Gubin a Stalą Brzeg. Niestety, tak jak w przypadku spotkania z Goczałkowicami, Brzeżanie ponownie schodzili z boiska pokonani. Tym razem ich katem został Gracjan Komarnicki w 57 minucie.