• Wyświetleń: 2040
    • Dodano: 2021-10-09 / 22:14

Spokojne zwycięstwo Gwardii Opole

W spotkaniu w Stegu Arenie kibice nie obejrzeli wielu bramek

Trzecie zwycięstwo z rzędu Gwardii Opole. Ta informacja cieszy na pewno kibiców Gangu Kuptela, tym bardziej po słabszym początku sezonu. Tym razem, pokonali oni różnicą ośmiu bramek Stal Mielec, która jest na samym dnie tabeli.punktow z zerową zdobyczą punktową.

Pierwsza połowa meczu w Stegu Arenie była uboga w liczbę bramek, szczególnie gości. W pierwszych trzydziestu minutach zdobyli ich jedynie pięć bramek, z czego ostatni wynik stykowy brzmiał 4:4. Ostatecznie pierwsza część gry skończyła się 10:5.

Po zmianie stron bramek padło zdecydowanie więcej, sama Gwardia strzeliła dokładnie tyle, ile obie ekipy w całej pierwszej połowie. Choć początek była walką punkt za punkt do stanu 14:10, a potem Opolanie zanotowali pięć bramek z rzędu, spokojnie kontrolowali spotkanie do końca i ostatecznie, Gwardziści wygrali 25:17 i czekają już na następne spotkanie, w Tarnowie z miejscową Unią.

2021-10-10 07:38:14 [31.0.88.*] id:1622738
    JutroalboWcale: Napisała postów [496], status [pismak] Reputacja