• Wyświetleń: 2014
    • Dodano: 2021-10-09 / 21:43

Zwycięski rollercoaster w spotkaniu UNI!

Opolanki w swoim dobrze znanym kibicom stylu wygrywają drugie spotkanie w Tauron Lidze.

Ależ to był niesamowity mecz! Choć nie raz widzieliśmy takie zwycięstwa w wykonaniu podopiecznych Nicoli Vettoriego już w 1 lidze, to teraz byliśmy świadkami tego scenariusza już w najwyższej lidze Siatkówki kobiet w Polsce.

Spotkanie z Legionovią Legionowo zaczęło się źle, ponieważ w pierwszym secie jedynie na początku, a potem gospodynie jedynie powiększały swoją przewagę. A ostatecznie zakończyła się ta partia na pogromie 25:13. W drugiej części gry wyglądało to trochę lepiej, choć scenariusz trochę podobny - Legionovia szybko zbudowała kilkupunktową przewagę, którą utrzymała do końca i wygrywała w setach już 2:0.

Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Nicola Vettori, który uspokoił Opolanki i te zaczęły spokojniej rozgrywać swoje akcje ofensywne i to przyniosło efekt już w pierwszych chwilach tej części gry, gdyż to one wyszły na prowadzenie. Gospodynie nie dały uciec przyjezdnym i wyszły nawet na 10:9, lecz od stanu 15:14 Opolanki zaczęły swój popis, od tego czasu pozwalając jedynie na 3 skuteczne akcje rywalkom i dając sobie szanse na punkty. Druga część gry to znów walka o każdy punkt i ponownie skuteczna końcówka Opolanek, spowodowała doprowadzenie do tie-breaka. Początek piątego seta był minimalnie lepszy w wykonaniu gospodyń, ale po raz kolejny, druga część była lepsza w wykonaniu UNI i to one, kończąc finałową odsłonę 15:9 i cały mecz 3:2

2021-10-09 23:50:12 [89.64.44.*] id:1622736
    Mario1: Napisał postów [1167], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Bravo Uni,oby tak dalej czekamy w Opolu.

2021-10-10 20:52:08 [89.67.142.*] id:1622755
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja