• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 11895
  • Dodano: 2021-10-09 / 17:14
  • Komentarzy: 0

  Smacznie na opolskim rynku! Trwa festiwal Food Fest

  Trwa jeden z najbardziej smakowitych weekendów w Opolu. W piątek po południu wystartował Food Fest Opole. Kilkunastu wystawców będzie prezentowało się na rynku do niedzieli.


  Późne śniadanie, szybki obiad, przekąska czy słodki deser? Food Fest Opole to nie tylko burgery, ale też frytki, dania dla wybrednych oraz smakołyki, napoje wyskokowe czy lody. Wśród wystawców na opolskim rynku, każdy znajdzie coś dla siebie. Smakowita impreza wystartowała w piątek o 15.00 i potrwa do niedzieli do 20.00.

  Cały weekend można odwiedzać otwierające jesień Food Fest Opole, gdzie czeka na wygłodniałych mnóstwo propozycji kulinarnych. Wszystko to wokół ratusza na opolskim rynku.

  W menu FOOD FEST znalazły się klasyczne potrawy typu street food jak frytki belgijskie, amerykańskie, zapiekanki, burgery i hot-dogi. Nie brakuje również bardziej wymyślnych pozycji z kuchni m.in. tajskiej, indyjskiej czy meksykańskiej! Można zjeść również owoce morza w przeróżnych postaciach. Nie zapomniano też o smakoszach uwielbiających słodkości. Wśród serwowanych potraw znalazło się wiele deserów jak gofry, kebaby na słodko czy smaczne napoje.

  Lista wystawców

  Zatopione owoce w czekoladzie
  Kurtosz Kołacz
  Złote Paluchy Churros
  Buritto in love
  Food dealer
  Tupożryj
  Mięso
  Curry Point
  Królleski Burger
  Frytki Belgijskie
  Dim Sum Factory
  Cheester Mac and Cheese
  Wusztzkarry
  Mini Donuts

  Zdjęcie (1/36)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".