• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2569
  • Dodano: 2021-10-07 / 18:22
  • Komentarzy: 0

  Już w sobotę wielki piknik charytatywny dla 7-letniego Oliwiera z Opola

  By zwiększyć szanse małego Oliwera przyjaciele mamy postanowili zorganizować piknik, gwarantując masę atrakcji dla całych rodzin. Głównym punktem programu będzie turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu, w którym udział potwierdziło 12 drużyn.


  Licytacje, pokazy strażackie, dmuchańce i wiele innych atrakcji przyszykowano na sobotę. Wszystko po to, by wspomóc zbiórkę pieniędzy dla 7-letniego Oliwiera Oskierko, który walczy z guzem mózgu.

  Głównym punktem programu będzie turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu, a równolegle, od godziny 10:00 przez cały dzień, odbywać się będą, zabawy prowadzone przez profesjonalnych animatorów, malowanie twarzy, najrozmaitsze gry i zabawy na świeżym powietrzu, pokazy: straży pożarnej oraz wyszkolenia policyjnych psów służbowych, dla odważnych dostępna będzie strzelnica paintballowa i uwielbiane przez dzieci, ogromne dmuchańce.

  Z myślą o tych nieco starszych uczestnikach przeprowadzona zostanie licytacja z ciekawymi fantami - wśród nich m.in. kurs prawa jazdy kategorii "B", lot paralotnią, pomoc profesjonalnej firmy w organizacji ceremonii ślubnej, voucher na naukę wyszkolenia strzeleckiego, karnet na zajęcia crossfit, pamiątki i gadżety sportowe wraz z autografami, vouchery na zabiegi kosmetyczne i wiele, wiele innych.

  Na terenie festynu rozstawione zostaną profesjonalne stanowiska do strzyżenia włosów oraz modelowania brody, serwowane będą ciepłe posiłki z grilla oraz łakocie dla najmłodszych, a to wszystko po to by każda pozostawiona złotówka trafiła na konto Oliwiera Oskierki.

  Wszystkim zgromadzonym osobom na festynie czas umilać będą wokaliści śpiewający na żywo, a całość eventu poprowadzi profesjonalny prezenter.

  Wydarzenie odbędzie się na boisku LZS Swornica Czarnowąsy przy ulicy Jagiełły 2a.

  Harmonogram wydarzenia:

  8:00 oficjalne rozpoczęcie turnieju
  9:00 pierwsze gry eliminacyjne
  10:00 przyjazd Straży Pożarnej - pokazy sprzętu gaśniczego oraz pierwszej pomocy
  12:00 pokaz wykorzystania policyjnych psów służbowych
  14:00 zakończenie gier eliminacjach - przerwa w turnieju - prowadzone licytacje
  15:00 mecze półfinałowe
  15:30 mecz o 3 miejsce oraz wielki finał
  16:00 zakończenie turnieju

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".