• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 939
  • Dodano: 2021-10-06 / 14:46
  • Komentarzy: 1

  Odpowie za niszczenie mienia

  Odpowie za niszczenie mienia

  (Fot. Archiwum)

  Policjanci z Krapkowic zatrzymali 28-latka podejrzanego o zniszczenie kilkunastu pojazdów. Mężczyzna miał uszkadzać szyby w samochodach, które były zaparkowane na terenie całego powiatu. Straty jakie powstały w wyniku tego działania zostały wycenione na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Teraz sprawą mężczyzny zajmie się sąd.

  Ostatnimi czasy na terenie naszego powiatu doszło do wielu uszkodzeń szyb w przypadkowych pojazdach. Właściciele zniszczonych samochodów wycenili swoje straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz zebrali informacje, które pozwoliły na ustalenie tożsamości podejrzanego o zniszczenie mienia mężczyzny.

  Kryminalni namierzyli i zatrzymali 28-latka, mieszkańca gminy. Dodatkowo, w chwili zatrzymania znaleźli przy nim narkotyki. Kierował również swoim samochodem nie posiadając uprawnień, a pojazd nie miał ważnego ubezpieczenia.

  Mężczyzna usłyszał 12 zarzutów, m.in. zniszczenia mienia i posiadania narkotyków. Teraz 28-latkiem zajmie się sąd. Za popełnione czyny grozi mu do 5 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-10-06 20:18:33 [46.134.113.*] id:1622489  
  liberty: Napisał postów [3518], status [Szycha] Reputacja
  Naćpany śmieć niech teraz kasę zwraca właścicielom samochodów...

  Nick:
  Treść: