• Dodano: 2021-10-04 / 08:19
    • Komentarzy: 6

Odra traci punkty w Tychach

Uległa miejscowemu GKS-owi 1:2.

Szansa na awans w tabeli przepadła. W spotkaniu dwóch sąsiadujących ze sobą zespołów, GKS Tychy pokonał na własnym boisku Odrę Opole 2:1.

Początek był bardzo mocny w wykonaniu obu drużyn. Z każdej ze stron tworzyło się poważne zagrożenie lecz albo brakowało celności, albo dobrze bronili obaj bramkarze. Niestety, jako pierwsi drogę do bramki znaleźli Tyszanie, a dokładniej w 23 minucie Łukasz Grzeszczyk, który ładnym strzałem w dłuższy róg, pokonał Mateusza Kuchtę. Mimo kilku zrywów Opolan, niestety do przerwy brzmiał wynik 1:0.

Po zmianie stron, Odra w końcu znalazła drogę do bramki strzeżonej przez Konrada Jałochę. Dokładnie uczynił to aktywny od pierwszej minuty Mateusz Marzec, który najpierw uderzył w poprzeczkę, lecz przy dobitce był już nieomylny. Niestety, mimo otwartej gry, Opolanie popełnili błąd, który kosztował ich co najmniej punkt. Cezary Sauczek sfaulował we własnym polu karnym, a tam z jedenastki nie pomylił się Grzeszczyk i ustalił wynik spotkania w 83 minucie.

2021-10-06 09:56:35 [5.173.96.*] id:1622409
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja