• Wyświetleń: 1069
    • Dodano: 2021-10-02 / 15:56

Wysoka i efektowna wygrana Dremanu

W spotkaniu padło aż 12 bramek.

Co za widowisko w spotkaniu Dremanu! Na hali w Komprachcicach, miejscowi mierzyli się z Górnikiem Polkowice. Jak się okazało, to był pokaz siły Opolan.

Lecz początkowo sam spotkanie dało więcej emocji i przede wszystkim bramek, niż nie jedno spotkanie. W ciągu 8 minut gry, padło sześć bramek, a wynik na tablicy świetlnej brzmiał 4:2 dla gospodarzy. Najpierw strzelali Ivanow oraz Vini z rzutu karnego, następnie w ciągu sześćdziesięciu sekund wyrównali Górnicy, lecz ich szczęście trwało jedynie 3 minuty, gdyż ponownie odpowiedzieli dwukrotnie zawodnicy Jarosława Patałucha, za sprawą Luteckiego oraz Luiza. Jeszcze przed przerwą trafił ponownie Vini i wynik po 20 minutach brzmiał 5:2.

Po zmianie stron emocje nadal były, lecz nie tak szalone, jak w pierwszej części gry. W 22 minucie trafił Szypczyński, na co w 31 odpowiedział Ciupka, lecz dwa ostatnie słowa należały ponownie Dreman w ciągu 120 sekund i ostatecznie wynik brzmiał 9:3 i Opolanie notują kolejne zwycięstwo w tym sezonie.