• Dodano: 2021-09-30 / 12:24

Unia Opole gra dalej w Pucharze Polski!

(Fot. Unia Opole)

W finale Wojewódzkiego Pucharu Polski pokonały rywalki 4:1

Wyłoniono najlepszą drużynę kobiecą na Opolszczyźnie! KS Unia Opole, w finale rozegranym w Niemodlinie pokonała pewnie Plon Błotnica Strzelecka aż 4:1 i może cieszyć nie tylko z mistrzostwa województwa, lecz także z dalszej gry w Pucharze Polski, tym razem na poziomie centralnym.

Do przerwy wynik był jeszcze sprawą otwartą i brzmiał 2:1, dla Plonu strzelała Golla, dla Unii trafiały Natalia Sypniewska oraz Marlena Jaszyk. W drugiej połowie strzelały już jedynie zawodniczki z Opola - a dokładniej Ewa Gatak i wynik ustaliła Nicola Konefał i to Unia na czele z trenerem Tomaszem Minkiewiczem cieszyła się ze zwycięstwa nad swoim rywalem.

Plon Błotnica Strzelecka - KS Unia Opole 1:4 (1:2)