• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 752
  • Dodano: 2021-09-30 / 08:41
  • Komentarzy: 0

  Pożar w budynku wielorodzinnym w Brzegu

  Pożar w budynku wielorodzinnym w Brzegu

  (Fot. OSP Lipki )

  Sześć zastępów straży pożarnej gasiło ogień, który pojawił się w budynku wielorodzinnym w Brzegu. Jedna osoba trafiła do szpitala.


  W środę 29 września, o godzinie 20.05 do brzeskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w bu­dyn­ku wielorodzinnym na rogu ulic 3 Maja i Bo­le­sła­wa Chro­bre­go w Brzegu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej, w tym dwa zastępy straży z JRG w Brzegu, dwa wozy OSP Lubsza, po jednym zastępie z OSP KSRG Michałowice oraz OSP Lipki. Na miejsce wezwano także Zespół Ratownictwa Medycznego.

  Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży zastano w pełni rozwinięty pożar mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze kamienicy. Z informacji przekazanych przez służby pracujące na miejscu zdarzenia wynika, że z budynku ewakuowano kobietę, która ze względu na złe samopoczucie została przekazana na dalszą diagnostykę do szpitala.

  Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".