• Wyświetleń: 1164
    • Dodano: 2021-09-27 / 09:29

Dreman wygrywa po trudnym spotkaniu

Meczem z Futsalem Leszno Opolanie zrehabilitowali się po wpadce z Legią Warszawa.

Dwa zwycięstwa na trzy pierwsze spotkania domowe, można uznać za niezły start Dremanu Futsal Opole Komprachcice. Tym razem, po meczach z Teamem Lębork (6:1) oraz Legią Warszawa (0:3), pokonali Futsal Leszno 2:0 i to było premierowe zwycięstwo w Stegu Arenie Opole w tym sezonie.

Gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, lecz pierwsze zagrożenia tworzyli goście. Na szczęście, to Dreman jako pierwszy otworzyli wynik spotkania. Po składnej akcji drużynowej, na prowadzenie wyprowadził Tomasz Lutecki. To napędziło miejscowych, którzy raz po raz zagrażali bramce Noela Chariera, lecz ten był czujny i pewny w swoich interwencjach, przez co po pierwszej połowie wynik brzmiał 1:0.

Goście rzucili się do ataku po zmianie stron, próbując zagrozić golkiperowi gospodarzy, lecz ten również powstrzymał zawodników rywali. Powoli gra na boisku bardzo się wyrównała, a z każdą minutą rozkręcał się znów Lutecki. Po szóstym faulu, Dreman otrzymał przedłużony rzut karny, który pewnie wykorzystał Vini, który zamknął i ustalił wynik spotkania na 2:0 i komplet punktów został w Opolu.