• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1490
  • Dodano: 2021-09-23 / 14:22
  • Komentarzy: 1

  Firma Capita planuje rozszerzenie działalności w Opolu. Chce zatrudnić dodatkowe 200 osób

  Firma Capita planuje rozszerzenie działalności w Opolu. Chce zatrudnić dodatkowe 200 osób

  (Fot. Dżacheć)

  Firma konsultingowa, świadcząca usługi cyfrowe Capita rozszerza zakres swojej działalności. Firma zadeklarowała, że może zatrudnić w swojej siedzibie w Opolu nawet 200 osób.


  Obecnie siedzibą firmy mieści się w Parku Naukowo Technologicznym, ale planuje przenosiny. Firma początkowo planuje zatrudnić nawet 200 osób. Najbardziej poszukiwani są pracownicy z doskonałą znajomością języka niemieckiego.

  - W Opolu pojawia się nowy inwestor, o niezwykle wysokiej jakości i bardzo rozpoznawalnej marce na całym świecie. Cieszę się że wybrali Opole do rozwijania swojego biznesu. To ważny kamień milowy w polityce rozwoju samorządu. Firma ta działa w skali globalnej, więc jest czymś czego w Opolu nie ma za dużo. Wierzę, że dzięki niej wiele osób znajdzie zatrudnienie - mówi Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta Opola.

  - To dla nas przywilej rozwijać nasz biznes tutaj w Opolu. W tym roku będziemy obchodzić dziesięciolecie naszej firmy w Polsce. Naszym zdaniem Opole jest najlepszą lokalizacją. 1 sierpnia rozpoczęliśmy fazę pilotażową. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jakości, kultury i etyki pracy ludzi, których udało nam się pozyskać w Opolu. Chciałbym dodać, że największym zasobem naszej firmy są ludzie. Chcemy aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy w naszej firmie. Zapewnimy, by miało to miejsce w Opolu - mówi Harry Virdee dyrektor Capita Polska.

  James Wood, pracujący w firmie od 17 lat jest odpowiedzialny za rekrutację i podkreśla, że cieszy się z otwarcia nowej działalności, nowego rozdziału w Opolu. - Szukamy nowych talentów i w krótkim okresie działalności w Opolu zauważyliśmy że są tutaj bardzo utalentowani ludzie. W tej chwili szukamy osób o rozwiniętych kompetencjach językowych, szczególnie interesuje nas język niemiecki. Praca w naszej firmie to szeroki rozwój kompetencji. Zapewniamy pracownikom ekscytującą karierę zawodową. Chcemy sprawić, by nasi pracownicy mieli dużo pożytku z pracy u nas - słyszymy.

  W sieci można znaleźć wiele opinii na temat tej firmy - niestety w większości opinie są negatywne i wskazują na bardzo niskie zarobki i wielką rotację pracowników. Przedstawiciele firmy zapytani o zarobki jednak milczeli, nie porównali też ich wysokości do najniższej, czy średniej krajowej utrzymując, że stawka jest atrakcyjna, co też podkreślał na każdym kroku prezydent Opola.  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-09-24 09:29:02 [217.173.195.*] id:1621396  
  wojtasoks: Napisał postów [6580], status [VIP] Reputacja
  Menager zawsze dobrze zarabia i dobrze mówi o swoim pracodawcy.

  Nick:
  Treść: