• Dodano: 2021-09-23 / 11:01
    • Komentarzy: 4

Bolesne przegrane opolskich drużyn w Pucharze Polski

Zarówno Odra, jak i Ruch nie zdobyły nawet bramki

W 1/32 Pucharu Polski, ani Odra Opole, ani tym bardziej Ruch Zdzieszowice, nie byli faworytem swoich spotkań w tej fazie rozgrywek. Niestety, to, co się stało w obu rywalizacjach, przeszło najczarniejsze scenariusze.

Ruch mierzył się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Defensywa gości przetrwała jedynie 10 minut, gdyż wtedy po raz pierwszy gollkiper czwartoligowca został pokonany z rzutu karnego przez Szymona Sobczaka. Piłkarz ten skompletował jeszcze hattricka w tym spotkaniu, odpowiednio w 41 i 48 minucie. Ostatecznie wynik zakończył się wynikiem 0:6, strzelali jeszcze Kacper Smoleń oraz dwukrotnie Szymon Pawłowski, a Ruch kończył mecz w 10, po czerwonej kartce dla Mateusza Baingo.

Niestety, rozczarowała mocno również Odra Opole, która w wyjazdowym spotkaniu z Miedzią Legnica uległa aż 4:0. Już do przerwy było wiadomo, kto awansuje do następnej rundy, gdyż mogło się odnieść wrażenie, że po przerwie goście z Opolszczyzny grali bez wiary. Jako pierwszy trafił Damian Trant, następnie Kamil Zapolnik oraz Mehdi Lehare. Wynik ustalił w 89 minucie Bruno Garcia i odpadnięcie Opolan stało się faktem.

2021-09-23 20:04:54 [5.173.105.*] id:1621372
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja
    cztery do jaja:)))odra to GÓWNO