• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1762
  • Dodano: 2021-09-22 / 10:56
  • Komentarzy: 1

  Wypadek na DK 11. Kierowca samochodu dostawczego trafił do szpitala

  (Fot. KP PSP Kluczbork)

  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu dostawczego doszło w środę rano na trasie z Kluczborka w kierunku Olesna. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.


  W środę 22 września kilka minut po godzinie 8.00 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu dostawczego na Drodze Krajowej nr 11 w miejscowości Kolonia Ciarka (trasa Kluczbork - Olesno). Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Kluczbork, jeden z OSP Bąków, zespół ratownictwa medycznego i policję.

  Ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący samochodem dostawczym Iveco z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i zakończył podróż w rowie. Pojazd przewrócił się na bok.

  W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący pojazdem, który po przebadaniu przez ratowników został przetransportowany do szpitala w Oleśnie. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-09-22 17:16:05 [5.173.74.*] id:1621291  
  JanuszB: Napisał postów [197], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  Nie ma co ustalać. Prędkość i telefon. Wynik na załączonym obrazku

  Nick:
  Treść: