• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 769
  • Dodano: 2021-09-21 / 15:00
  • Komentarzy: 1

  Cudzą kartą płacił za alkohol i papierosy. W chwili zatrzymania miał blisko 4 promile

  Cudzą kartą płacił za alkohol i papierosy. W chwili zatrzymania miał blisko 4 promile

  (Fot. Archiwum)

  Kryminalni z Olesna wytypowali i zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież karty bankomatowej. Mężczyzna w ciągu zaledwie kilkunastu godzin 17 razy zapłacił nią za zakupy w sklepach monopolowych. W chwili zatrzymania miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

  3 września przed południem kryminalni z oleskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Olesna podejrzewanego o kradzież portfela, pieniędzy i karty bankomatowej. Podczas zatrzymania policjanci zabezpieczyli przy nim kartę bankomatową na nazwisko i imię innej osoby.

  Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna dzień wcześniej późnym popołudniem wykorzystując chwilową nieuwagę zabrał portfel 55-letniemu mieszkańcowi Olesna i jeszcze tego samego dnia zaczął korzystać z jego karty bankomatowej. Właściciel karty dowiedział się o tym dopiero po wizycie funkcjonariuszy.

  Śledczy ustalili, że zatrzymany w ciągu niespełna kilkunastu godzin 17 razy posłużył się skradziona kartą, płacąc nią zbliżeniowo za alkohol i papierosy. Łącznie z konta pokrzywdzonego zniknęło prawie 300 złotych. 34-latek w chwili zatrzymania był kompletnie pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie prawie 4 promile alkoholu. Podejrzany po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-09-21 16:18:30 [89.67.3.*] id:1621193  
  DonPedro69: Napisał postów [7714], status [VIP] Reputacja
  Zaszalał :D

  Nick:
  Treść: