• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 794
  • Dodano: 2021-09-20 / 10:12
  • Komentarzy: 0

  Piąta porażka Stali Brzeg

  (Fot. Stal Brzeg)

  MKS Kluczbork jedynie dzieli się punktami w swoim spotkaniu.

  Trzecia porażka z rzędu Stali Brzeg. Niestety, tym razem podopieczni Arkadiusza Batora przegrali na własnym boisku z rezerwami Miedzi Legnica 2:4. Po dwudziestu minutach od pierwszego gwizdka, goście wygrywali 0:2 po trafieniach Byrona Burgeringa oraz z rzutu karnego Tomasza Mamisa. Brzeżanom udało się złapać kontakt za sprawą Mateusza Dychusa, lecz jeszcze przed końcem pierwszej połowy, ponownie z jedenastu metrów tym razem nie pomylił się Werick Cateano. Nadzieję na dobry wynik przywrócił w 75 minucie Michał Sypek i gdy Stal próbowała wyszarpać jeszcze punkt, niestety w ostatnich minutach nadzieję zabrał Vinícius Veneranda i ustalił wynik spotkania.

  Ciekawie również było w Pawłowicach, gdzie wybrali się piłkarze MKS-u Kluczbork. którzy od trzeciej kolejki nie potrafią zdobyć trzech punktów. Wszystko zapowiadało, że są na dobrej drodze, by przełamać tę złą serię, gdyż Beniamin Glinka w 33 minucie wyprowadził MKS na prowadzenie. Niestety, w 68 minucie została przyznana "jedanastka" dla miejscowego Pniówka, którą pewnie wykorzystał Wojciech Caniboł i ustalił wynik spotkania.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".