• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1179
  • Dodano: 2021-09-18 / 13:31
  • Komentarzy: 0

  Gwardia wygrywa po raz pierwszy w sezonie!

  Gwardia wygrywa po raz pierwszy w sezonie!

  (Fot. Dżacheć)

  Pierwszym pokonanym zespołem okazał się MMTS Kwidzyn

  Przełamanie Gangu Kuptela. Gwardziści odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2021/2022 PGNiG Superligi.

  Opolanie wzmocnili się przed drugim spotkaniem w Stegu Arenie obecnością Patryka Mauera, co na pewno wzmocniło siłę ognia gospodarzy. Goście przystępowali po porażce na inaugurację z Wisłą Płock oraz dwubramkowym zwycięstwem z Pogonią Szczecin, więc i w Opolu MMTS nie chciał sprzedać tanio swojej skóry.

  Jednakże, Gwardziści jako pierwsi wyszli na prowadzenie i przez długi czas go nie oddawali, choć gospodarze stracili na chwilę koncentrację i kilkupunktowe prowadzenie i MMTS doprowadził do remisu 9:9. Końcówka pierwszej części należała do Opolan i to oni prowadzili do przerwy 12:10.

  Po zmianie stron lepsi nadal byli gospodarze, którzy próbowali powiększać swoją przewagę, która urosła nawet do pięciu punktów (22:17), lecz niestety, ostatnie minuty były gorsze w wykonaniu Opolan, którzy tracili swoje prowadzenie, a nawet doprowadzili do tego, że ich przewaga wynosiła jeden punkt, lecz ostatecznie spotkanie z skończyło się rezultatem 26:24 i pierwszym zwycięstwem Gwardii Opole.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".